Aktivní vinný sklep

Klimatizace do vinneho sklepa

 

Konzumace vína u nás se zvyšuje a s tím také záliba ve sbírání kvalitních vín. Možnost správně uskladnit víno, nebo dokonce archivovat, je základním požadavkem, aby Vaše víno, mnohdy ne za laciný peníz, bylo bezpečně uloženo. Bezpečně znamená stabilní teplotu a vlhkost, decentní osvětlení.

Ne každý disponuje podzemním sklepem s přirozenými podmínkami, proto se nabízí řešení v podobě tzv. aktivních vinných sklepů. Aktivní vinný sklep je jakýkoliv prostor uzpůsobený tak, aby splňoval požadavky na archivaci vína.

Existuje již několik firem, které Vám takový sklep vytvoří přímo na míru. Základem však je kvalitní speciální klimatizace na víno. Aktivní vinné sklepy ale nejsou jen izolace a klimatizace, ale také regálové systémy, které jsou odolné času a vlhkosti, stabilní a estetické.

Aktivní vinný sklep můžete zrealizovat pomocí specializovaných firem, ale klidně i sami. Náš eshop nabízí kvalitní klimatizace na víno od francouzského výrobce WineMaster a regály na víno Le Bloc Cellier, rovněž z Francie. Nabízené klimatizace i tyto regály mají mnohaletou tradici a jsou instalovány v mnoha již realizovaných aktivních vinných sklepech po celém světě.

Naši partneři pro realizaci aktivních vinných sklepů:

Smrcek logo

Stavby Smrček s.r.o.
Martina Kříže 2692/34
628 00 Brno

Tel. +420 603 886 658
info@stavbysmrcek.cz

Klimatizovaná vitrína na víno

Regály na víno Bloc Cellier

WINE C25

Klimatizace do vinného sklepa